اخبار پرس : امیرعلی حسینی مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان به عنوان سرپرست موقت روی نیمکت پرسپولیس در بازی با الجزیره می نشیند.

با توجه به اخطار کمیته اخلاق به باشگاه پرسپولیس برای منع سفر پیروانی به امارات و اجرای حکم قبل از صدور رای کمیته استیناف امروز اعلام شد که حسین خبیری مسئول اجرایی باشگاه موقتا به سمت سرپرستی منصوب می شود.

اما خبیری به دلیل اینکه نامش در فهرست آسیایی تیم نبوده همچون عالیشاه نمی تواند فعلا به ای اف سی معرفی شود. در این باره مطلع شدیم کریم باقری، پندار خمارلو و امیرعلی حسینی مدنظر گرشاسبی هستند تا در بازی با الجزیره روی نیمکت بنشینند اما مسئولیت اجرایی امور سرپرستی در این بازی با خبیری خواهد بود.

احتمال معرفی امیرعلی حسینی مسئول روابط بین الملل باشگاه که به دلیل تسلط به زبان و معرفی به کنفدراسیون تاکنون در تمامی جلسات هماهنگی قبل از بازی‌ها حضور داشته بیشتر از باقری و خمارلو است.

در مجموع تصمیم بر این است که حسینی روی نیمکت بنشیند اما تصمیم نهایی پس از هماهنگی با ای اف سی از طریق ایمیل یا مطرح کردن موضوع با ناظر بازی الجزیره اتخاذ خواهد شد.برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.