طرفداری- تیم فوتبال پاری سن ژرمن به سرمربیگری توماس توخل در دیداری جذاب ۳ بر ۲ مغلوب تیم فوتبال لیورپول شد. توخل در مورد این دیدار صحبت کرده است.

به نقل از لیورپول اکو، سرمربی پاریسی ها اعتقاد دارد تیمش در نیمه نخست عملکرد خوبی داشته است.

شاید نتیجه این بازی، شرح کاملی از آنچه رخ داده است به ما ندهد. ما این شانس را داشتیم تا با ضربه دراکسلر به گل برسیم اما این اتفاق رخ نداد. در نیمه نخست ما نمایش بسیار خوبی داشتیم و از نظر من این نتیجه درست و منطقی نیست. ما در نیمه اول دو گل خوردیم اما هیچگاه اعتماد به نفس خود را از دست ندادیم. 

ما با شجاعت کامل و قدرت ذهنی بالایی بازی کردیم. در نیمه دوم ما توپ ها را به راحتی از دست دادیم و البته اینجا آنفیلد است و بازی در آن کار سختی است. یورگون کلوپ سه سال است که با تیم خود کار کرده است. لیورپول به سختی پرس می کرد اما ما هیچگاه فرم اصلی خود را از دست ندادیم. 

در این بازی فضای زیادی برای نیمار نبود تا در پست شماره ۱۰ بازی کند. لیورپول ما را مجبور کرد تا در فضا کمی بازی کنیم و سپس آن فضا را به خوبی بست. هدف ما این بود که در گوشه ها فضا سازی کنیم و از نیمار و ام باپه در دو گوش بهره ببریم.ما می خواستیم از مدافعان کناری خود استفاده کنیم و بازی را تحت کنترل در آوریم. ما سعی کردیم خوب بازی کنیم و هم اکنون زمان آن است که بر روی قدرت ذهنی و کنترل تو تمرکز کنیم.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.