-
دکو - مورینیو

دکو – مورینیو


اختصاصی| دکو که سابقه قهرمانی با مورینیو در لیگ قهرمانان را دارد به ستایش از مربی سابق خود پرداخت.

تلگرام ورزش 11


به گزارش ورزش ۱۱، منچستر در حالی که به عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر رسیده و در فینال جام حذفی به مصاف چلسی می رود به عقیده بسیاری از کارشناسان با مربیگری مورینیو نتوانسته آن طور که باید موفق عمل کند.

در ماه های اخیر از اختلاف چند تن از بازیکنان منچستریونایتد با مورینیو اخباری منتشر شده که باعث حاشیه هایی برای این مربی پرتغالی شده است. حال دکو بازیکن پرتغالی سابق بارسلونا که در پورتو شاگر مورینیو بوده است نظری مخالف این دارد و  لب به ستایش از این مربی گشوده:

 

-


 در پرتغال فشار فراوانی روی مورینیو بود زیرا در آن زمان ما چند سالی بود که به قهرمانی نرسیده بودیم. و توانست همه چیز را مدیریت کند. او هنوز هم همان مورینیوی سابق است فقط بازیکنان و شرایط تا حدودی تغییر کرده اند. مدیریت بازیکنان در باشگاهی مانند منچستر بسیار دشوار است. اما مطمئنا مورینیو از پس حل تمام مسائل به تنهایی بر می آید. اتفاقی که در رختکن می افتد این است که او گاهی قصد دارد مشوق بازیکنانش باشد. اما او به درستی می داند که چه می خواهد.

-


 


سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

نظرات

تعداد کل نظرات: ۰

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.