-


اختصاصی | اشباهات پیاپی و متوالی داوران به سود یوونتوس باعث شده است که دیگر این لیگ مانند گذشته جذابیت نداشته باشد و علاقه مندان دیگر رغبتی نداشته باشند که این لیگ را دنبال کنند.


به گزارش ورزش ۱۱، اشتباهات داوری به سود یوونتوس در لیگ ایتالیا دیگر برای همه فوتبال دوستان عادی شده است. زمانی همه دوستدران فوتبال دوست داشتند سری آ ایتالیا را دنبال کنند اما در طول چند ساله اخیر و به خصوص بعد از  قضیه کالچو پولی از علاقه مندان فوتبال ایتالیا کاسته شده است و حتی سیمای جمهوری اسلامی  ایران هم بازی های مهم سری آ را  به صورت زنده پخش نمی کند.


 


بعد از قضیه کالچو پولی و سقوط یوونتوس به سری B لیگ ایتالیا جذابیت و حساسیت های گذشته را برای فوتبال دوستان ندارد. از یک سو دو تیم پر طرفدار شهر میلان دیگر آن قدرت و اقتدار گذشته را ندارند. آث میلان و اینترمیلان چند فصلی می شود که در بالاترین سطح رقابتها یعنی لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارند. روسرنری ها امسال هم نتوانستند سهمیه فصل بعدلیگ قهرمانان اروپا  را کسب کنند و باید یک سال دیگر برای رسیدن به آن صبر کنند. اینتر میلان هم که امسال به نظر می رسید می خواهد به ناکامی ها چند فصل اخیر خود پایان دهد در اواسط فصل با افت شدیدی مواجه شد تا آنها هم نتوانند پس از سالها هوادران خود را خوشحال کند.


 

اینترمیلان یوونتوس


اینترمیلان یوونتوس


 


 


یوونتوسی ها در ۶ فصل اخیر توانسته اند سری آ را فتح کنند و سه بار متوالی توانسته اند با کسب دو گانه ایتالیا ( لیگ و جام حذفی) هتریک کنند. با این حال به اعتقاد فوتبالی ها بانوی پیر به لطف داوری در بازی های خود به پیروزی می رسد و جام های داخلی ایتالیا را کسب کند. شب گذشته در بازی اینتر میلان و یوونتوس که به دربی ایتالیا معروف است به گفته لوچیانو اسپالتی سرمربی نراتزوری ها داور ی به سود بیانکونری ها بوده است و سوت های داور نتیجه را به سود بانوی پیر رقم زده است.


 

اینترمیلان یوونتوس


اینترمیلان یوونتوس


 


 


با همه این تفاسیر و به خصوص بعد از کالچو پولی همه نگاه به داوری ها برای بازی های یوونتوس بیشتر شده است، اما نباید بی انصافی کرد و از توانایی بازیکنان بزرگ یوونتوس و تفکرات سرمربی این تیم گذشت. باید دید ناپولی بعد از سالها می تواند این فصل جام قهرمانی را از چنگ بیانکونری ها در بیاورد یا بانوی پیر برای ۳۴ بار می تواند فاتح اسکودتو می شود.


 

 خوشحالی بازیکنان یوونتوس پس از پیروزی بازی شب گذشته


خوشحالی بازیکنان یوونتوس پس از پیروزی بازی شب گذشته


 


سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.