طرفداری- داستان سامان قدوس، مهاجم ۲۴ ساله تیم ملی ایران پیچیده شده است. چند هفته پیش، قدوس از باشگاه اوسترشوند اجازه گرفت تا از امکانات باشگاه هایی که به او علاقه مند هستند، دیدن کند. در این بین، سامان قدوس به باشگاه هوئسکا اسپانیا رفت و این باشگاه لالیگایی مدعی شد که با قدوس قرارداد بسته است.

پس از بازگشت از اسپانیا، قدوس به اوسترشوند بازگشت و در دیدار برابر کالمار نیز عملکرد درخشانی داشت. سپس رییس باشگاه اوسترشوند از پذیرش پیشنهاد رن برای جذب قدوس خبر داد. اما انتقال سامان قدوس به رن، مورد قبول هوئسکا نبود و آن ها مدعی شدند که با قدوس قرارداد دارند. از سوی دیگر، اوسترشوند نیز با انتقال به هوئسکا موافقت نمی کند. خوزه ماریا مارتین، رییس باشگاه هوئسکا در یک کنفرانس خبری مدعی شد که پرونده قدوس را به فیفا برده است:

به زودی حقایق مربوط به انتقال سامان قدوس به هوئسکا را مشخص خواهیم کرد و تا ۳۱ آگوست تکلیف این پرونده مشخص می شود. پرونده های مربوط را به فیفا فرستاده ایم و سوئدی ها می دانند که قدوس به هوئسکا منتقل می شود. مشکل این جاست که سایر مشتریان قدوس، پیشنهاد مالی بالاتری را به اوسترشوند ارائه داده اند.

 به نقل از fotbollskanalen، دنیل کیندبرگ، رییس اوسترشوند نیز در واکنش به صحبت های رییس هوئسکا گفت:

نمی دانم که او کیست و در چه مورد حرف می زند اما هوئسکا با اوسترشوند و بازیکن توافقی نداشته است. چیزی درباره پرونده ارسالی به فیفا نشنیده ام. 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.