مسعود مصدق پور قهرمان شطرنج جوانان آسیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در چند سال اخیر با توجه به برگزاری مسابقات مهم در استان خراسان رضوی و شهر مشهد، شاهد آن هستیم آن چیزی که باید عمل می شود، صورت نگرفته است. در همه تورنمنت ها جایزه نفرات برتر در روز اختتامیه داده می شود، اما در مسابقاتی که استان ما برگزار می کند، مسئولانش قول می دهند که جایزه را بفرستند که این مسئله ممکن است چند ماه و حتی یک سال طول بکشد. چند سال قبل یکی از ملی پوشان شطرنج در آبان ماه به مقام نخست یکی از تورنمنت ها رسید، اما جایزه اش را آبان سال بعد دریافت کرد.

وی افزود: تابستان سال ۹۶ از طریق فدراسیون به من گفته شد که دو دوره تخصصی مربیگری در مشهد برگزار کنم. مبلغ ورودی هر دوره ۱۰۰ هزار تومان بود و هر بار نیز در حدود ۲۰ نفر در آن شرکت داشتند. من این کلاس ها را برگزار کردم، اما حق الزحمه ۱٫۵ میلیون تومانی ام داده نشد. در واقع پول از نفرات شرکت کننده گرفته شد، اما معلوم نشد به کجا رفته است.

قهرمان زیر ۱۸ سال جهان در سال ۲۰۱۵ ادامه داد: نمی دانم چه اتفاقاتی در خراسان رضوی می افتد که این موضوع جدی گرفته و حل نمی شود و برخی افراد نیز با خیال راحت کار خود را انجام می دهند. متاسفانه در سال های اخیر و با وجود افتخاراتی که کسب کرده ایم، اما هیچ تقدیری صورت نگرفته است. به ما در مشهد قول برای مراسم تجلیل می دهند، اما هرگز شاهد آن نیستیم. نکته جالب توجه اینکه هیئت شطرنج مشهد گزارش قهرمانی ما را ارائه می کند، اما هیچ کاری برای ما انجام نمی دهد. در واقع او از این عناوین سوءاستفاده می کند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.