-


اختصاصی | آلن شیرر گلزن افسانه ای تیم نیوکاسل و تیم ملی انگلیس از سرعت مارکوس راشفورد تمجید کرد.


ورزش ۱۱ – آلن شیر گلزن افسانه ای نیوکاسل و تیم ملی انگلیس، که اکنون در شبکه های تلوزیونی انگلیس مشغول به کارشناسی فوتبال است، عملکرد مارکوس راشفورد را به مراتب بهتر از لوکاکو می داند.


 


از هفته ۱۰ لیگ برتر انگلیس تیم منچستر یونایتد برابر اورتون به برتری ۲ بر ۱ رسید. این درحالی است که روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ با نظر مورینیو در این دیدار نیمکت نشین بود و به جای او مارکوس راشفورد جوان در ترکیب ثابت یونایتد قرار گرفته بود.


 


شیرر در این باره اظهار داشت:


 


معتقدم سرعت بالای راشفورد و استارت های انفجاری اش باعث می شود که مدافعان کمی با فاصله از او قرار بگیرند. تاثیر گذاری راشفورد در این دیدار و نفوذهای که به قلب خط دفاعی اورتون داشت کاملا محسوس بود ، کاری که در هفته های گذشته کمتر از لوکاکو می دیدیم. اتهامی که این روزها به یونایتد نسبت داده می شد این بود که تا گل نخورد جرات حمله کردن ندارد اما در مقابل اورتون منچستری ها خلاف این موضوع را ثابت کردند و بسیار بهتر از دیدارهای قبلی خود ظاهر شدند. البته این نظریه در فاز تهاجمی منچستر رخ داد.


 

مارکوس راشفورد


مارکوس راشفورد


 


در فاز تدافعی معتقدم مانند دیدارهای قبلی خودضعیف و شکننده عمل کردند و ضعف خطوط دفاعی این تیم باعث می شود هر تیمی بتواند به راحتی به آنها ضربه بزند. ولی در فاز تهاجمی با برنامه بودند و سعی بر این داشتند که نفوذ از کناره ها را دستور کار خود قرار دهند و بعد از حرکت در کناره ها و ارسال روی دروازه حریف ضربه نهایی خود را وارد کنند. در برخی مواقع نیز موفق شدند از قلب خط دفاعی اورتون عبور کنند و موقعیت تک به تک ایجاد کنند و در واقع این همان چیزی است که منچستر باید آن را ادامه دهد.


 


 


 


 


سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای اخبار پرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.